Koszyk

Natural Code 19 chicken, asparaguses and rice

6,60 zł
Brutto
Waga : 85g
Ilość

Guarantee safe & secure checkout

Natural Code 19 chicken, asparaguses and rice to karma uzupełniająca. To danie dla kotów w głównej mierze zawiera mięso kurcząt, które jest lekko strawne i zawiera dużo białka


Uzupełnienie szparagami, które są bogate w błonnik sprawia, że jelita kota będą mniej narażone na schorzenia. Niewielka ilość ryżu zapewnia w diecie łatwostrawne węglowodany.

Natural Code to gwarancja składników – najlepszych mięs z certyfikowanych gospodarstw wolnowybiegowych, ryb poławianych w oceanach, a także najwyższej jakości warzyw. Każdy składnik jest gotowany na parze i jednocześnie konserwowany wodą w której się gotuje. Nie używamy sztucznych barwników, ani polepszaczy smaku – nawet tych dopuszczonych przez FDA. Sprawdź składniki Natural Code i przekonaj się o ich jakości. Możesz wybierać wśród wielu smaków, co pozwoli zadowolić nawet najbardziej wymagającego i delikatnego smakosza.


Skład karmy mokrej Natural Code 19 - kurczak, szparagi i ryż:
mięso z kurczaka 60%, szparagi 10%, ryż 2%, woda do gotowania stanowi 28% składu karmy.


Analiza składu:
wilgotność 82%, surowe białko 15%, surowy tłuszcz 0,2%, surowy popiół 0,5%, surowe włókno 0,2%. energia metaboliczna 73 Kcal/100g.

Natural Code
NaturalCode-KOT-19-chicken-aspar-rice-085
19 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii: