Koszyk
  • Obecnie brak na stanie

Wildborn Prime Beef

18,90 zł
Brutto
  • wołowina
  • bezzbożowa
  • lekkostrawne
Waga : 800g
Ilość
Obecnie brak na stanie

Guarantee safe & secure checkout

Niemiecka karma mokra Wildborn Prime Beef to monobiałkowa karma ze świeżej wołowiny


Białko pochodzi tylko z jednego źródła zapewniając szczególnie wysoką strawność. Oryginalna wołowina Angus ma aromatyczny i bardzo naturalny smak. Dlatego jest szczególnie lubiana przez wszystkie psy. Wołowina Angus to najwyższej jakości mięso o doskonałym smaku. Pochodzi od zwierząt hodowanych naturalnie na wolnych wybiegach. Bydło rośnie na naturalnych pastwiskach i spożywa pokarm wolny od jakichkolwiek chemikaliów i sztucznych dodatków paszowych.

  • minerały i pierwiastki śladowe spełniają ważne zadania:
  • służą jako budulec kości i zębów
  • umożliwiają aktywność mięśni
  • kontrolują ciśnienie wewnętrzne komórek
  • pomagają neutralizować kwasy i zasady
  • mogą regulować procesy metaboliczne.


Doskonałe warunki bytowe są podstawą aromatycznego smaku i wielu ważnych składników odżywczych, które wołowina Agnus oferuje Twojemu psu.

WILDBORN Prime Beef to karma ze świeżą wołowiną Angus zapewniająca codzienną, organiczną, odpowiednią dietę Twojego psa. Produkowana z uwzględnieniem najnowszych odkryć naukowych i zawsze z uwzględnieniem oryginalnej diety przodków naszych psów.

W naturze wilki i dzikie psy jedzą nie tylko mięso, ale także zawartość żołądka zdobyczy. W ten sposób spożywają owoce, warzywa i zioła. Wszystkie odmiany karm WILDBORN uwzględniają kompleksowo potrzeby żywieniowe psa.

Moringa Olifera „Drzewo życia” robi różnicę

Oprócz wysokiej zawartości mięsa 94,5%, wszystkie psy potrzebują optymalnej kompozycji składników odżywczych. Wszystkie mokre pokarmy WILDBORN są produkowane z ekstraktami z Moringa Olifera.

Moringa oleifera nie bez powodu nazywana jest „drzewem życia” w swojej ojczyźnie, w regionie Himalajów. Liście rośliny mają najwyższe stężenia składników odżywczych witamin i minerałów. Oprócz niezbędnych aminokwasów, takich jak leucyna i arginina, liście drzewa zawierają witaminy A, B1, B2, niacynę, B6, biotynę, C, D, E, K oraz minerały wapń, miedź, żelazo, potas, magnez i mangan cynk.

Moringa Oleifera ma wyjątkowo wysoki potencjał antyoksydacyjny.

MORINGA OLEIFERA zawiera:

90 niezbędnych składników odżywczych
Witaminy i minerały
niezbędne aminokwasy (silnie skoncentrowane)
wtórne substancje roślinne: alfa-karoten, beta-karoten, beta-kryptotoksantyna, luteinę, zeaksantynę, chlorofil
Witaminy A, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, C, D, E, K
Wapń, magnez, potas, mangan, fosfor, siarka, żelazo, miedź, chrom, selen, krzem, bor, cynk
Kwas kawoilochinowy
Enzymy
Omega 3, 6 i 9
duże ilości naturalnego chlorofilu

Kompozycja

94,5% wołowiny Angus (66% składa się z serc wołowych Angus, wołowiny Angus, wątroby wołowej Angus, płuca wołowego Angus, flaków wołowych Angus, bulionu wołowego Angus 28,5%), 2% jeżyny, 2% żurawiny, 1% Minerały, 0,1% ekstrakt z juki, 0,1% ekstrakt z omułka zielonego, 0,1% nasiona anyżu, 0,1% kozieradka, 0,1% moringa olifera.

Wildborn
wildbornWET-pBEEF-008

16 innych produktów w tej samej kategorii: