Koszyk

Natural Code 33 tuna, seabream and amaranth in JELLY

6,60 zł
Brutto
Waga : 85g
Ilość

Guarantee safe & secure checkout

Natural Code 33 tuna and seabreams with amaranth in JELLY to karma uzupełniająca. Pokarm dla kotów stworzony ze składników, które są doskonałe dla zdrowia


W skład tego dania wchodzą dwie ryby morskie: tuńczyk, bardzo apetyczny i lekkostrawny, orz dorada, ryba o obniżonej zawartości tłuszczu i źródło szlachetnych białek. Znajdujący się w przysmaku amarant, oprócz dostarczania energii, zawiera sole mineralne, takie jak żelazo, wapń, fosfor i magnez. Dodatek jabłka, które jest doskonałym źródłem rozpuszczalnego błonnika i zawiera naturalne przeciwutleniacze uzupełnia dietę. Do receptury dodaje się roztwór galaretki w celu zwiększenia jej smaku i zawartości wody.


Natural Code to gwarancja składników – najlepszych mięs z certyfikowanych gospodarstw wolnowybiegowych, ryb poławianych w oceanach, a także najwyższej jakości warzyw. Każdy składnik jest gotowany na parze i jednocześnie konserwowany wodą w której się gotuje. Nie używamy sztucznych barwników, ani polepszaczy smaku – nawet tych dopuszczonych przez FDA. Sprawdź składniki Natural Code i przekonaj się o ich jakości. Możesz wybierać wśród wielu smaków, co pozwoli zadowolić nawet najbardziej wymagającego i delikatnego smakosza.


Skład karmy mokrej Natural Code 33 - tuńczyk i dorada z amarantusem w galarecie:
42% tuńczyk, 4,94% dorada, 2,35% jabłko, 1% amarantus, 1% ryż, 47,5% woda.


Analiza składu:
wilgotność 84,26%, białko 12,96%, tłuszcz 0,4%, popiół 0,83%, włókno 0,22%. Energia 53,47 Kcal/100g. Dodatki technologiczne: guma kasja 907,5 mg/kg.

Natural Code
NaturalCode-KOT-33-tun-seab-am-085
26 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii: