Koszyk

Natural Code 15 chicken, vegatables and liver

6,60 zł
Brutto
Waga : 85g
Ilość

Guarantee safe & secure checkout

Natural Code 15 kurczak, warzywa i wątróbka to karma uzupełniająca, która opiera się na kilku składnikach odżywczych: kawałkach drobiu, wątróbce drobiowej, ryżu i warzywach.


Mięso z kurczaka dostarcza kotu białka o wysokiej wartości biologicznej, a wątroba z kurczaka jest doskonałym źródłem witaminy A, która jest niezwykle ważna dla zdrowia. Dodatkowo, warzywa przyczyniają się do procesów trawiennych zwierzęcia, a ryż dostarcza kotu małą, lekkostrawną ilość węglowodanów.


Natural Code to gwarancja składników – najlepszych mięs z certyfikowanych gospodarstw wolnowybiegowych, ryb poławianych w oceanach, a także najwyższej jakości warzyw. Każdy składnik jest gotowany na parze i jednocześnie konserwowany wodą w której się gotuje. Nie używamy sztucznych barwników, ani polepszaczy smaku – nawet tych dopuszczonych przez FDA. Sprawdź składniki Natural Code i przekonaj się o ich jakości. Możesz wybierać wśród wielu smaków, co pozwoli zadowolić nawet najbardziej wymagającego i delikatnego smakosza.


Skład karmy mokrej Natural Code 15 - kurczak, warzywa oraz wątróbka:
mięso kurczaka 57%, warzywa 12%, wątróbka kurczaka 6%, ryż 1%. woda do gotowania stanowi 24% składu karmy.


Analiza składu:
wilgotność 78,5%, surowe białko 14%, surowy tłuszcz 0,6%, surowy popiół 1%, surowe włókno 0,6%. Energia metaboliczna 85 Kcal/100g.

Natural Code
NaturalCode-KOT-15-chicken-veg-liv-085
24 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii: