Koszyk

Natural Code 09 tuna and shrimps

6,60 zł
Brutto
Waga : 85g
Ilość

Guarantee safe & secure checkout

Natural Code 09 tuńczyk i krewetki karma uzupełniająca, formuła dla dorosłych kotów zawierająca duże ilości tuńczyka i krewetek. Oba składniki dostarczają Twojemu kotu wysoce strawnych białek oraz dostarczają do organizmu niezbędnych soli mineralnych. Co ważne tuńczyk i krewetki są bogate w nienasycone kwasy tłuszczowe, które pozytywnie wpływają na kondycję sierści oraz zdrowie skóry.


Natural Code to gwarancja składników – najlepszych mięs z certyfikowanych gospodarstw wolnowybiegowych, ryb poławianych w oceanach, a także najwyższej jakości warzyw. Każdy składnik jest gotowany na parze i jednocześnie konserwowany wodą w której się gotuje. Nie używamy sztucznych barwników, ani polepszaczy smaku – nawet tych dopuszczonych przez FDA. Sprawdź składniki Natural Code i przekonaj się o ich jakości. Możesz wybierać wśród wielu smaków, co pozwoli zadowolić nawet najbardziej wymagającego i delikatnego smakosza.


Skład karmy mokrej Natural Code 09 - tuńczyk i krewetki:
tuńczyk 55%, krewetki 20%, ryż 1%. woda do gotowania stanowi 24% składu karmy.


Analiza składu:
wilgotność 80,5%, surowe białko 16,5%, surowy tłuszcz 0,2%, surowy popiół 1,1%, surowe włókno 0,1%. Energia metaboliczna 78 Kcal/100g.

Natural Code
NaturalCode-KOT-09-tuna-shr-085
22 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii: