Koszyk

Natural Code 12 tuna and beef

6,60 zł
Brutto
Waga : 85g
Ilość

Guarantee safe & secure checkout

Natural Code 12 tuńczyk i wołowina to uzupełniająca karma dla dorosłych kotów zawierająca lubiane przez koty mięso wołowe oraz tuńczyka – dobrze strawne, oraz bogate w białko składniki. Mięso wołowe zawiera witaminy z grupy B, które w połączeniu z kwasami tłuszczowymi Omega-3 stanowią idealną pożywienie dla zachowania witalności i zdrowia Twojego kota.


Natural Code to gwarancja składników – najlepszych mięs z certyfikowanych gospodarstw wolnowybiegowych, ryb poławianych w oceanach, a także najwyższej jakości warzyw. Każdy składnik jest gotowany na parze i jednocześnie konserwowany wodą w której się gotuje. Nie używamy sztucznych barwników, ani polepszaczy smaku – nawet tych dopuszczonych przez FDA. Sprawdź składniki Natural Code i przekonaj się o ich jakości. Możesz wybierać wśród wielu smaków, co pozwoli zadowolić nawet najbardziej wymagającego i delikatnego smakosza.


Skład karmy mokrej Natural Code 12 - tuńczyk i wołowina:
tuńczyk 55%, wołowina 15%, ryż 1%. woda do gotowania stanowi 29% składu karmy.


Analiza składu:
wilgotność 77%, surowe białko 20%, surowy tłuszcz 0,8%, surowy popiół 1,5%, surowe włókno 0,1%. Energia metaboliczna 94 Kcal/100g.

Natural Code
NaturalCode-KOT-12-tuna-bee-085
10 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii: