Natural Code 03 chicken and salmon to karma uzupełniająca produkowana z wysokiej jakości mięsa, pochodzącego od sprawdzonych dostawców kurczaków z wolnego wybiegu


Mięso kurczaka jest łatwostrawne i stanowi doskonałe źródło wartościowych składników odżywczych dla Twojego kota. W tej formule do kurczaka dodajemy odrobinę ryżu – dobrze strawnego, wysoce energetycznego składnika.

Natural Code to gwarancja składników – najlepszych mięs z certyfikowanych gospodarstw wolnowybiegowych, ryb poławianych w oceanach, a także najwyższej jakości warzyw. Każdy składnik jest gotowany na parze i jednocześnie konserwowany wodą w której się gotuje. Nie używamy sztucznych barwników, ani polepszaczy smaku – nawet tych dopuszczonych przez FDA. Sprawdź składniki Natural Code i przekonaj się o ich jakości. Możesz wybierać wśród wielu smaków, co pozwoli zadowolić nawet najbardziej wymagającego i delikatnego smakosza.


Skład karmy mokrej Natural Code 03 - kurczak i łosoś:
mięso kurczaka 75%, ryż 1%. woda do gotowania stanowi 24% składu karmy.


Analiza składu:
wilgotność 77%, surowe białko 20%, surowy tłuszcz 0,44%, surowy popiół 0,80%, surowe włókno 0,10%. Energia metaboliczna 94 Kcal/100g.

Natural Code
NaturalCode-KOT-03-chicken-sal-085

w tej samej kategorii

16 innych produktów w tej samej kategorii: