Koszyk

Natural Code 07 chicken and beef

6,60 zł
Brutto
Waga : 85g
Ilość

Guarantee safe & secure checkout

Natural Code 07 chicken and beef karma uzupełniająca produkowana z wysokiej jakości mięsa, pochodzącego od sprawdzonych dostawców kurczaków z wolnego wybiegu


Mięso kurczaka jest łatwostrawne i stanowi doskonałe źródło wartościowych składników odżywczych dla Twojego kota. W tej formule do kurczaka dodajemy odrobinę ryżu – dobrze strawnego, wysoce energetycznego składnika.

Natural Code to gwarancja składników – najlepszych mięs z certyfikowanych gospodarstw wolnowybiegowych, ryb poławianych w oceanach, a także najwyższej jakości warzyw. Każdy składnik jest gotowany na parze i jednocześnie konserwowany wodą w której się gotuje. Nie używamy sztucznych barwników, ani polepszaczy smaku – nawet tych dopuszczonych przez FDA. Sprawdź składniki Natural Code i przekonaj się o ich jakości. Możesz wybierać wśród wielu smaków, co pozwoli zadowolić nawet najbardziej wymagającego i delikatnego smakosza.


Skład karmy mokrej Natural Code 07 - kurczak i wołowina:
mięso kurczaka 55%, wołowina 20%, ryż 1%. woda do gotowania stanowi 24% składu karmy.


Analiza składu:
wilgotność 75%, surowe białko 21%, surowy tłuszcz 1,3%, surowy popiół 0,65%, surowe włókno 0,1%. Energia metaboliczna 107 Kcal/100g.

Natural Code
NaturalCode-KOT-07-chicken-beef-085
22 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii: