Koszyk

Ayla liofilizowany filet z piersi kaczki ze skórą

31,00 zł
Brutto
Waga : 28g
Ilość

Guarantee safe & secure checkout

Liofilizowany filet z piersi kaczki ze skórą to bardzo aromatyczny, kruchy i delikatny  przysmak dla Twojego kota. Pierś z kaczki ma zbilansowaną  zawartość białka i tłuszczu. Jest w 100% naturalny, wyprodukowany z mięsa pochodzącego z lokalnej hodowli, która nie stosuje antybiotyków. Przysmaki nie zawierają żadnych szkodzących konserwantów, zbóż, spulchniaczy czy wypełniaczy - substancji wywołujących największe alergie u naszych zwierząt! Idealnie sprawdzi się u kotów o wrażliwym układzie pokarmowym. To absolutny must have dla delikatnych i selektywnych kocich podniebień!

 
Filet z piersi kaczki jest ręcznie oczyszczany i przechodzi proces liofilizacji, dzięki któremu nie traci swojego aromatu i wartości odżywczych. Nasze przysmaki dostarczają kotom wartościowych mikroelementów, a przy tym są lekkostrawne. Stanowią idealną nagrodę pomiędzy posiłkami. Przysmaki AYLA są monobiałkowe, nie zawierają żadnych sztucznych dodatków, konserwantów czy zbóż i innych wypełniaczy. Polecane są zarówno dla kotów dorosłych jak i kociąt.

Lekarze weterynarii rekomendują przysmaki AYLA zarówno dla zdrowych kotów, jak i kotów wrażliwych, z problemami zdrowotnymi jak alergia czy choroby układu pokarmowego.    

Dlaczego koty pokochały przysmaki AYLA?

    Wyróżniają się nieporównywalną smakowitością- wywiady przeprowadzone z naszymi klientami potwierdziły, że 96% kotów, które próbowały AYLA zjadało je bardzo chętnie
    Zawierają  100% mięsa o jakości Human Grade
    Mają naturalny smak i aromat oraz delikatną kruchość dzięki liofilizacji


100% mięsa najwyższej jakości
 

    Przysmaki wyprodukowane są  w 100% z mięsa najwyższej klasy A zgodnie z zasadą Human Grade Quality.
    Mięso pochodzi z lokalnej hodowli  
    Chów prowadzony jest bez antybiotyków i z poszanowaniem dobrostanu zwierząt - gwarantuje to najwyższą jakość mięsa bogatego w wartościowe składniki odżywcze.  

 

Zaawansowana metoda produkcji

    Liofilizacja to technologia przetwarzania żywności opracowana przez NASA. Naturalnie konserwuje żywność pozbawiając jej wody i zachowując przy tym wszystkie wartości odżywcze. W warunkach zbliżonych do próżni lód z zamrożonego produktu sublimuje (odparowuje nie przechodząc w fazę ciekłą). W efekcie kawałki mięsa zachowują swój kształt i objętość, nabierając jednocześnie delikatnej kruchości.  
    System pakowania gotowych przysmaków w wysokobarierowej folii w atmosferze ochronnej powoduje, że w naturalny sposób zostaje przedłużona świeżość produktów bez potrzeby używania konserwantów.


Zrównoważona produkcja i ekologiczne opakowania

    Przysmaki produkowane są w Polsce w lokalnej firmie z wykorzystaniem najnowszych technologii produkcji.
    Składniki do produkcji pochodzą od lokalnych dostawców, aby zminimalizować odległości transportu
    Hodowle z których pochodzi mięso prowadzone są z poszanowaniem dobrostanu zwierząt,  nie stosuje się w nich antybiotyków.
    Nasze ekologiczne opakowania w całości podlegają recyklingowi     


 

Skład:
100% mięsa kaczki

Analiza składu:
białko 52,3%, popiół surowy 3,06%, zaw. tłuszczu 43%, włókno surowe 0,6%, wilgotność 0,5%

Ayla
Ayla przysmak
4 Przedmioty

Specyficzne kody

EAN13
5904506169436

16 innych produktów w tej samej kategorii: