Koszyk

Żwirek PUSSY 9L

27,00 zł
Brutto
  • niezbrylający się
  • lekki granulat
  • bez chemicznych dodatków
Pojemność : 9L
Ilość

Guarantee safe & secure checkout

Żwirek "PUSSY" 9 l. to produkt z grupy produktów MOLER. Jest to niezbrylający się, lekki granulat mineralny (mieszanka naturalna z okrzemek i glinki), o strukturze gąbczastej w kolorze ceglastym i ziarnach średnicy 3-6 mm.
 

Wydajność:
Dzięki świetnemu wchłanianiu i podwójnej kontroli zapachu PUSSY utrzymuje świeżość w kociej toalecie dłużej niż inne piaski dla kotów. Ponieważ PUSSY jest produktem lekkim, o dużej objętości, więc zużywa się go przy każdej wymianie mniej niż innego piasku.
 

Higiena:
Koty są z natury zwierzętami wyjątkowo czystymi, stawiającymi piaskom wysokie wymagania. Przez świetne wchłanianie powierzchnia piasku pozostaje sucha i świeża. PUSSY pomaga Twojemu kotu w utrzymaniu właściwej higieny.
 

Kontola przeciwpyłowa:
Piasek PUSSY jest przesiewany bardzo dokładnie, więc jest praktycznie wolny od pyły. Już na etapie produkcji podlega on stałej kontroli jakości.
Podwójnie efektywna kontrola zapachu:

  • optymalne pochłanianie przykrego zapachu
  • pozostaje zawsze świeży

PUSSY jest produktem naturalnym, składa się ze zwapnionych grudek ziemi i olejów roślinnych - materiałów przyjaznych dla środowiska. Produkt nie zawiera azbestu.

Sposób użycia:
Nasypać do kociej toalety ok. 4cm żwirku PUSSY. Ziarna piasku doskonale pochłaniają wilgoć i dają się łatwo usunąć. W razie potrzeby potrząsnąć toaletą aby świeże ziarna znalazły się na górze. Zwiększone pochłanianie zapachu zapobiega jego rozprzestrzenianiu się. PUSSY jest piaskiem ułatwiającym utrzymanie odpowiedniej higieny u Twojego kota. PUSSY należy wymieniać gdy zajdzie potrzeba, a od czasu do czasu należy kocią toaletę zdezynfekować.
Zużytego piasku nie należy wyrzucać do domowej toalety. Zużyty piasek PUSSY może służyć jako środek użyźniający glebę roślin i drzew. PUSSY jest oprócz tego dobrym składnikiem kompostu.
Dostępny w opakowaniu 9 litrowym (4,5 kg).

PUSSY
pussy-09
98 Przedmioty

2 innych produktów w tej samej kategorii: