Koszyk
  • Obecnie brak na stanie

Snuffle BUTELKA napój piwny KURCZAK z wołowiną

11,01 zł
Brutto
  • przysmak rekreacyjny
Pojemność : 250ml
Ilość
Obecnie brak na stanie

Guarantee safe & secure checkout

Snuffle Dog PIWO o smaku kurczaka z wołowiną


Psi przysmak w płynie doskonale nawadnia pieska i pompuje nerki, zawiera minerały oraz witaminę B. Oczywiście Snuffle nie jest prawdziwym piwem: nie zawiera alkoholu i nie jest gazowany. Piwo Snuffle Dog jest wytwarzane z najlepszych składników, które nadają się również do spożycia przez ludzi. Bo tylko to, co najlepsze, jest wystarczająco dobre dla twojego czworonożnego przyjaciela. Dzięki temu Twój pies nie musi już patrzeć z zazdrością, kiedy lubisz piwo, ponieważ ma teraz swoje własne piwo. Wytwarzany z mięsa drobiowego, słodowych i jęczmiennych ekstraktów to rozkosz dla kubków smakowych Twojego psa! Snuffle Dog Beer zapewni Twojemu psu nawodnienie przez cały dzień w przyjemny i smaczny sposób. Snuffle Dog Beer to najlepszy orzeźwiający środek gaszący pragnienie dla naszego najlepszego przyjaciela.

Wyśmienity smak piwa Snuffle Dog Beer zawdzięcza wysokiej jakości drobiu wykorzystywanego przy produkcji. Podawaj piwo w temperaturze pokojowej, aby pies mógł poczuć jego aromat. Nie podawaj piwa w zbyt niskiej temperaturze, ponieważ może to spowodować ból brzucha, podobnie jak zimna woda.

Skład napoju piwnego CHICKEN and BEEF:
woda 98,5%, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 1% (wołowina 0,5%, kurczak 0,5%), roślinne ekstrakty białkowe (ekstrakty słodowe 0,5%)

Analiza składu:
surowe białko 0,8%, oleje i tłuszcze surowe 0,18%, surowe włókna 0,18%, popiół surowy 0,05%, wilgotność 98,3%, alkohol 0,0%;

Zastosowanie: 1 butelka na dzień , przed użyciem wstrząsnąć, podawać w temperaturze pokojowej

Snuffle Dog
Snuffle piwo butelka

16 innych produktów w tej samej kategorii: