• -20%

Przysmaki dla psów ACANA Treats Crunchy INDYK tworzone są z zaledwie 5 naturalnych składników. Właśnie dlatego są doskonałe do nagradzania Twojego psa. Zapomnij o poczuciu winy! Serwując swojemu pupilowi przysmaki ACANA Treats Crunchy Turkey, zapewniasz mu smaczną i zdrową przekąskę, bez dodatku zbóż i sztucznych konserwantów. 85% białka pochodzi ze składników mięsnych*.


BEZ ZBÓŻ, JEDNO ŹRÓDŁO BIAŁKA
Przysmaki ACANA Treats Crunchy Turkey z indykiem są odpowiednie dla psów wszystkich ras i w każdym wieku. Idealnie sprawdzą się zarówno dla szczeniąt, jak i psich seniorów. Ponieważ zawierają wyłącznie jedno źródło białka, sprawdzą się także w nagradzaniu psów z wrażliwym układem trawiennym i alergiami pokarmowymi. Indyk jest lekkostrawny, a wątroba to wyjątkowo smakowite źródło białka, którą psy uwielbiają. W recepturze zawarto bogate w błonnik bataty, wspomagające trawienie i ogólny stan zdrowia jelit.


Skład przysmaków Acana INDYK:
świeża wątroba indyka 30%, dehydratyzowane bataty 30%, dehydratyzowane mięso indyka 30%, świeże mięso indyka 4%, naturalny aromat, tłuszcz z indyka 2,5%;


Dodatki (na kg): dodatki technologiczne: naturalne antyoksydanty i konserwanty. Dodatki sensoryczne: ekstrakt z rozmarynu: 150 mg.


Analiza składu:
białko surowe 34%, oleje i tłuszcze surowe 11%, włókno surowe 5%, popiół surowy 12%, wilgotność 10%


Porcja dzienna przysmaków nie powinna przekroczyć 10% dziennego zapotrzebowania na kalorie.
Rozkład kalorii: 13 kcal/przysmak
 

Acana
acatreats-tur-100

w tej samej kategorii

16 innych produktów w tej samej kategorii: