• -20%

Przysmaki dla psów ACANA Treats Crunchy WOŁOWINA tworzone są z zaledwie 5 naturalnych składników. Właśnie dlatego są doskonałe do nagradzania Twojego psa. Zapomnij o poczuciu winy! Serwując swojemu pupilowi przysmaki ACANA Treats Crunchy Beef, zapewniasz mu smaczną i zdrową przekąskę, bez dodatku zbóż i sztucznych konserwantów. 85% białka pochodzi ze składników mięsnych.


BEZ ZBÓŻ, JEDNO ŹRÓDŁO BIAŁKA
Przysmaki ACANA Treats Crunchy Beef z wołowiną są odpowiednie dla psów wszystkich ras i w każdym wieku. Idealnie sprawdzą się zarówno dla szczeniąt, jak i psich seniorów. Ponieważ zawierają wyłącznie jedno źródło białka, sprawdzą się także w nagradzaniu psów z wrażliwym układem trawiennym i alergiami pokarmowymi. Wołowina jest bardzo smakowita i uwielbiana przez psy, a wątroba wołowa stanowi doskonałe źródło białka. W recepturze zawarto bogate w błonnik bataty, wspomagające trawienie i ogólny stan zdrowia jelit.


Skład przysmaków Acana WOŁOWINA:
surowa wątroba wołowa 32%, dehydratyzowane bataty 29%, dehydratyzowane mięso wołowe 29%, surowe mięso wołowe 4%, naturalny aromat, tłuszcz wołowy 2,5%;


Dodatki (na kg): dodatki technologiczne: naturalne antyoksydanty i konserwanty. Dodatki sensoryczne: ekstrakt z rozmarynu: 150 mg.


Analiza składu:
białko surowe 35%, oleje i tłuszcze surowe 10%, włókno surowe 5%, popiół surowy 12%, wilgotność 10%


Porcja dzienna przysmaków nie powinna przekroczyć 10% dziennego zapotrzebowania na kalorie.
Rozkład kalorii: 13 kcal/przysmak
 

Acana
acatreats-bee-100

w tej samej kategorii

16 innych produktów w tej samej kategorii: