Koszyk
  • Obecnie brak na stanie

Zealandia KURCZAK dla kotów

9,20 zł
Brutto
Waga : 185g
Ilość
Obecnie brak na stanie

Guarantee safe & secure checkout

Karma nowozelandzka KURCZAK z wolnego wybiegu


Światowej klasy soczysty kurczak z Nowej Zelandii, wolny od hormonów wzrostu i antybiotyków. Wolno gotowany w pysznym bulionie, pełen smaku i zapewniający zupełnie nowy poziom pożywienia i satysfakcji dla Twojego zwierzaka.


Zealandia tworzy naturalne, smaczne karmy dla psów i kotów, wykonane w naszej butikowej fabryce konserw w słonecznym Gisborne w Nowej Zelandii. Z dumą oferujemy ekscytującą gamę karm dla zwierząt domowych w puszkach. Karmy zostały opracowane w celu zapewnienia pełnego i zbilansowanego odżywiania, utrzymują zwierzęta zdrowe, pełne energii i witalności. W każdej puszce używamy precyzyjnej bazy bogatych w enzymy zielonych flaczków jagnięcych, uzupełnionych dwoma skutecznymi samodzielnymi suplementami: Zoki Oil® dla zdrowia skóry i sierści oraz Flexipet® dla zdrowych stawów i tkanki łącznej.


Wysoka zawartość mięsa | Naturalne składniki  | Bezzbożowa  | Kurczak bez kości z wolnego wybiegu | Precyzyjna baza bogatych w enzymy zielonych flaczków jagnięcych | Koenzym Q10 wspierający zdrowie układu sercowo-naczyniowego | Wolne od hormonów wzrostu i antybiotyków.


Skład karmy Zealandia CHICKEN:
kurczak bez kości 60%, narządy jagnięce 30%, nowozelandzka małża zielona 3%, suszone drożdże, włókno z marchwi, olej z łososia, tauryna, organiczne chelatowane minerały.

Dodatki dietetyczne:
(na kg): witamina D3 500IU. Śladowe ilości pierwiastków: kompleks żelaza z białkiem 166mg, kompleks cynku z glicyną 120mg, kompleks magnezu z białkiem 25mg, kompleks miedzi z glicyną 15mg, drożdże selenowe 3mg, jodek wapnia 0,8mg.
Dodatki technologiczne (na kg): agar, guma kasja, guma guar.

Analiza składu:
białko surowe 9,5%, tłuszcz surowy 5%, błonnik surowy 1,5%, popiół surowy 3%, wilgotność 78%.

Instrukcje


Przechowywać w chłodnym miejscu, w lodówce po otwarciu i zużyć w ciągu 3 dni. Najlepiej zużyć przed oraz numer partii: patrz dno puszki. Nie do spożycia przez ludzi.

Wytyczne żywieniowe
Wprowadzenie karmy Zealandia do diety Twojego zwierzaka. Przechodząc na karmę Zealandia Pet Nutrition, zalecamy 7-dniowy okres przejściowy ze starej diety na nową. Karm swojego zwierzaka stopniowo zwiększaną ilością Zealandia Pet Nutrition aż do osiągnięcia 100% po 7 dniach.

    Małe zwierzęta (3 kg): 1 x 185 g dziennie.
    Średnie (6 kg): 2 x 185 g dziennie.

Zalecane wytyczne żywieniowe znajdują się również na każdej puszce karmy dla zwierząt Zealandia. Informacje te opierają się na wadze twojego zwierzęcia, fazie życia i poziomie aktywności. Zwierzęta ciężarne/ karmiące: karmić do trzykrotności dziennej dawki dla dorosłych.

Zealandia
Zealandia-KOT-wol-185

16 innych produktów w tej samej kategorii: