Bezzbożowa karma z dużą ilością łososia, który pochodzi ze świeżych połowów.


Koty jako zwierzęta mięsożerne potrzebują diety zbilansowanej w taki sposób aby zawierała ona wysoki procent białka zwierzęcego. Naturea Naturals Salmon spełnia te wymagania ponieważ zawiera aż 75% łososia, z czego 40% świeżego, niemrożonego i pozbawionego ości łososia, 30% odwodnionego łososia i 5% hydrolizowanego łososia. Ta naturalna, niezwykle odżywcza i smakowita karma nadaje się dla kotów w każdym wieku i każdej rasy i jest również odpowiednia dla kotów wysterylizowanych. Oprócz ryby, dieta ta bogata jest w kwasy Omega 3 i 6, naturalne antyoksydanty (tokoferole) oraz witaminy A, E i C.


Optymalna równowaga między wapniem i fosforem zmniejsza tworzenie się bakterii i pomaga chronić zęby twojego najlepszego przyjaciela.


Naturea to formuła oparta na Naturalnie Odpowiednich Biologicznych potrzebach mięsożerców. Tworzymy żywność w oparciu o to, czego naprawdę potrzebuje Twój czworonożny przyjaciel. Do produkcji karmy używamy tylko tych składników, które zostały dopuszczone do spożycia przez ludzi.


Ten produkt nie zawiera żadnych konserwantów, sztucznych barwników, sztucznych aromatów i GMO.

75% łososia:

  • 40% świeżego, pozbawionego kości i niemrożonego łososia
  • 30% odwodnionego łososia
  • 5% Hydrolizowanego łososia


Skład karmy Naturea CAT salmon:
Świeży łosoś bez ości, Odwodniony łosoś, Odwodnione ziemniaki, Tłuszcz z kurczaka,  Hydrolizowany łosoś, Drożdze piwne, Karob, Siemię lniane, Olej rybny, Wodorosty, Jabłka, Żurawina, Borówki, Pomidor, Chlorek potasu, Yuka Shidigera


Analiza składu:
surowe białko 32%, surowy tłuszcz 18%, surowe włókno 2%, wilgotność 8%, węglowodany 29%, surowy popiół 7,5%,
Energia metaboliczna 4200 kcal/kg,  Wapń 1,4%, Fosfor 1%.

Naturea
Naturea-cat-salmon020

w tej samej kategorii

16 innych produktów w tej samej kategorii: