Świeży, niemrożony kurczak bez kości. Trudno znaleźć będzie dietę bliższą kociej natury.


Stawiając za główny cel znalezienie doskonale zbilansowanego pożywienia dla kotów, Naturea Naturals Chicken idzie dalej i zbliża się do diety, którą twój kot jadłby w środowisku naturalnym. Istotą tej diety są składniki, które powinny być stosowane w dużych ilościach takie jak 75% białka zwierzęcego z kurczaka, natomiast niektórych składników powinno się unikać oraz całkowicie wykluczać barwniki i sztuczne aromaty. Karma ta ze względu na swoje wartości odżywcze polecana jest  kotom w każdym wieku i każdej rasy a także odpowiednia jest dla naszych wysterylizowanych przyjaciół. Duża ilość świeżego mięsa i brak zbóż zmienia ten koci posiłek w zdrowe i smakowite doznanie.


Naturea to formuła oparta na Naturalnie Odpowiednich Biologicznych potrzebach mięsożerców. Tworzymy żywność w oparciu o to, czego naprawdę potrzebuje Twój czworonożny przyjaciel. Do produkcji karmy używamy tylko tych składników, które zostały dopuszczone do spożycia przez ludzi.


Ten produkt nie zawiera żadnych konserwantów, sztucznych barwników, sztucznych aromatów i GMO.

75% kurczaka:

  • 40% świeżego, pozbawionego kości i niemrożonego kurczaka
  • 30% odwodnionego kurczaka
  • 5% hydrolizowana wątróbka z kurczaka


Skład karmy Naturea CAT chicken:
świeży kurczak bez kości, Odwodniony kurczak, Odwodnione ziemniaki, Tłuszcz z kurczaka,  Hydrolizowana wątróbka z kurczaka, Drożdze piwne, Karob, Jabłka, Węglan wapnia, Suszone całe jaja, Olej rybny, Wodorosty, Żurawina, Borówki, Pomidor, Chlorek potasu, Yuka Shidigera


Analiza składu:
surowe białko 32%, surowy tłuszcz 18%, surowe włókno 2%, wilgotność 8%, węglowodany 30%, surowy popiół 7,5%,
Energia metaboliczna 4200 kcal/kg,  Wapń 1%, Fosfor 0,9%.

Naturea
Naturea-cat-chicken020

w tej samej kategorii

16 innych produktów w tej samej kategorii: